تبلیغات

زنده رود باغبادران

زنده رود باغبادران - گردش یک روزه از بخش باغبادران

« باغبادران پایتخت طبیعت و گردشگری استان اصفهان »

گردش یک روزه از بخش باغبادران

تاریخ:چهارشنبه 21 خرداد 1393- 09:00 ق.ظ

تور یک روزه مسیر گردشگری رودخانه زاینده رود بخش باغبادران

 

--امکانات : اتوبوس ، بیمه ، تور لیدر محلی، اقامتگاه سنتی با چشم انداز طبیعت -

--پذیرایی : صبحانه ، نهار

--میانوعده شامل : بسته ی سوغاتی های خوراکی محلی و عصرانه شامل میوه ، چای و شیرینی

-- بازدیدها: آبشار شاهلرا ، سنگ نگاره ها و استودان باستانی باغبادران ، مجموعه ی موزه ای باغبادران ، قلعه تاریخی 4 برج شهر باغبادران ؛ طبیعت بیبدیل منطقه باغبادران در روستای چم علیشاه ، روستا موزه ی خشوییه .

 

شرح مسیر : صبح ساعت هفت صبح حرکت از اصفهان به مقصد آبشار شاهلرا ، ساعت 8 صبح  تا 10  بازدید از آبشار برای استفاده از آب گوارای چشمه و طبیعت زیبا  ساعت 10 حرکت به سمت محوطه ی باستانی سنگ نگاره ها و استودان باغبادران و سپس بازدید از مجموعه ی موزه ای واقع در شهر باغبادران و ارایه اطلاعات تاریخ و باستانشناسی و جغرافیایی و زمین شناسی توسط لیدر گروه (مدت زمان احتمالی بازدید از این سه نقطه یک ساعت و سی دقیقه) ساعت 11.30 حرکت به سمت روستای چم علیشاه از مسیر جاده ساحلی برای اسکان در اقامتگاه ، نهار و استراحت و استفاده از طبیعت و هوای دلپذیر در مجاورت رودخانه تا ساعت 3 بعد از ظهر . ساعت 3 حرکت برای بازدید از روستا موزه ی خشوییه با بافتی مشابه روستای ابیانه ، طبیعت ساحلی رودخانه و پیر چنار چند هزار ساله .

لازم به ذکر است که بسته مطروحه فوق پیشنهادی میباشد و گروه توسعه فرهنگی گردشگری باغبادران قادر به پاسخگویی نیازهای مختلف میهمانان تور از جمله اقامتگاهای مدرن ( ویلا های ساحلی و جنگلی) و سنتی همچنین غداهای سنتی و غیر سنتی میباشد .

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با یکی از شماره های زیر تماس بگیرید .

09131296258 ..... 09131170688. .....

 

برگرفته از وب :دردانه زنده رود


آیدا کیانی
یکشنبه 25 خرداد 1393 03:20 ب.ظ
سلام.من شهر باغبادران را رویت کردم بسیار زیباست.